رادین گرافیک یک پلتفرم چند فروشندگی فروش فایل لایه باز گرافیکی است که با توجه به نیاز کاربران خود تصمیم به راه اندازی بخش سفارش اختصاصی طراحی گرافیک گرفته و طرح های درخواستی کاربران را با بهترین کیفیت به کاربران خود ارائه می دهد.

تعرفه خدمات طراحی گرافیک

  • این لیست صرفا جهت اطلاع از تعرفه خدمات طراحی می باشد.
محصولطراحی یک روطراحی دو رو
کارت ویزیت۴۵,۰۰۰۶۰,۰۰۰
تراکت۷۵.۰۰۰۱۱۰.۰۰۰
پوستر۱۲۰.۰۰۰ندارد
سربرگ۷۵.۰۰۰۹۰.۰۰۰
پاکت۷۵.۰۰۰۹۰.۰۰۰
فاکتور۴۵.۰۰۰ندارد
استند۱۵۰.۰۰۰ندارد
کاتالوگتماس بگیریدتماس بگیرید
لوگوتماس بگیریدتماس بگیرید
  • برای سفارش خدمات فوق کافی است با دفتر فروش تماس گرفته و درخواست طراحی خود را ثبت کنید. پس از دریافت فاکتور و پرداخت آن، تیم ما شروع به طراحی می کند و حداکثر در زمان مشخص شده در فاکتور طرح را برای شما ارسال می کند.

فروشگاه طراحی گرافیک

اگر میخواهید با هزینه کمتر طرح های مناسب خود را انتخاب و استفاده کنید به فروشگاه رادین گرافیک مراجعه کنید. فروشگاه رادین گرافیک دارای طرح های متنوعی از ست اداری شامل کارت ویزیت و سربرگ گرفته تا فایل های ارائه است که می توانید با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

طراحی آنلاین

یکی از فناوری های محبوبی که به تازگی خیلی رواج پیدا کرده است، تکنولوژی درگ اند دراپ یا همان کشیدن و رها کردن است. تا مخاطب به سهولت بتواند با سلیقه خود طرح مورد نظر خود را پیاده سازی کند.

تیم رادین گرافیک به همین منظور ابزاری را پیاده سازی کرده تا کاربران خود بتوانند طرح خود را طراحی کنند و خروجی آن را دریافت کنند و اگر می خواهند آن را چاپ کنند.

برای استفاده از این ابزار کافی است به بخش طراحی آنلاین مراجعه کنید.

سفارش چاپ

رادین گرافیک سفارش چاپ شما را با مناسب تریین قیمت دریافت می کند و در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال می کند. در حال حاضر سفارش چاپ کارت ویزیت و سفارش چاپ روی تیشرت را می پذیرد.

اگر میخواهید طرح های کارت ویزیت چاپ کنید به بخش سفارش چاپ مراجعه کنید. همچنین در همین بخش می توانید سفارش چاپ روی تیشرت خود زا نز ارسال کنید.