درباره رادین گرافیک

رادین گرافیک یک فروشگاه آنلاین چندفروشندگی فایل گرافیکی برای فروش محصولات طرح لایه باز گرافیکی است. شما می‌توانید هر نوع فایل گرافیکی را که می‌خواهید خرید کنید یا بفروشید را از لوگو و ست اداری گرفته تا فایل های ارائه و موشن گرافیک و حتی تصاویر استوک را از آن تهیه نمائید.

تاریخچه رادین گرافیک

رادین گرافیک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است و هسته شرکت تجارت الکترونیک رادین پارس است که در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند.

نحوه کارکرد رادین گرافیک

رادین گرافیک با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان گرافیک باشد، ایجاد شده است. روند فعالیت به گونه‌ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده می‌نمایند (مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه می‌کنند. کارشناسان رادین گرافیک بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری می‌کنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری می‌کنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است. همچنین خریدار می‌تواند درخواست سفارشی سازی برای آن محصول ثبت کند و طرح مورد نظر ویرایش شده و حداکثر طی ۴۸ ساعت برای وی ارسال می‌گرد.

همچنین رادین گرافیک سفارش طرح مورد نظر برای چاپ را نیز می‎‌پذیرد و صفر تا صد فرآیند طراحی تا چاپ را انجام می‌دهد.

کارآفرینی رادین گرافیک

از آنجایی که در دسته های طراحی گرافیک، متخصصان فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت می‌کنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد. یعنی مثلا اگر کل سیستم رادین گرافیک در یک ماه ۱۰۰ میلیون تومان فروش ایجاد نماید، ۸۰ میلیون آن به خود فروشندگان می‌رسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت می‌گردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درآمدزایی افراد علاقه مند و متخصص را پدید می آورد.

رسانه رادین گرافیک

رادین گرافیک مرجعی برای آموزش نرم‌افزارهای گرافیکی نیز هست. در وبلاگ رادین گرافیک طراحی گرافیک و نرم‌افزارهای گرافیکی را آموزش می‌دهیم. همچنین برنامه‌ ویژه‌ای برای شبکه اجتماعی دارد. به صورت هفتگی چندین تکنیک فتوشاپ و ایلستریتور را آموزش می‌دهد. هر هفته نیز یکی از طراحان برتر سایت را معرفی خواهیم کرد.