در این قسمت سعی داریم  لیستی از تعرفه خدمات طراحی رادین گرافیک را برایتان آماده کنیم که این لیست تابلوی کسب و کار ما است.

اما اصلا تعرفه چیست ؟

نتیجه کار تمامی طراحان گرافیک جایگاه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با ارزشی دارد.

از این رو تیم رادین پارس و رادین گرافیک طبق تعیین تعرفه و قیمت گذاری منصفانه روی محصولات طراحان خود، قدردان مهارت‌های آنان است.

رادین گرافیک یک پلتفرم چند فروشندگی فروش فایل لایه باز گرافیکی است که با توجه به نیاز کاربران خود تصمیم به راه اندازی بخش سفارش اختصاصی طراحی گرافیک گرفته و طرح‌های درخواستی کاربران را با بهترین کیفیت به کاربران خود ارائه می‌دهد.

ما در تیم طراحی رادین گرافیک همواره سعی می‌کنیم جدید ترین طرح هارا با مناسب ترین قیمت به شما ارائه دهیم.

 

تعرفه خدمات طراحی رادین گرافیک

  • این لیست صرفا جهت اطلاع از تعرفه خدمات طراحی می‌باشد.
محصولطراحی یک روطراحی دو رو
کارت ویزیت70,00085,000
تراکت105.000175.000
پوستر200.000ندارد
سربرگ150.000180.000
پاکت150.000180.000
فاکتور60.000ندارد
ست اداریتماس بگیریدتماس بگیرید
کاتالوگ/بروشورتماس بگیریدتماس بگیرید
لوگوتماس بگیریدتماس بگیرید
  • برای سفارش خدمات فوق در حساب کاربری خود می‌توانید از طریق تیکت درخواست طراحی خود را ثبت کنید. پس از دریافت فاکتور و پرداخت آن، تیم ما شروع به طراحی می‌کند و حداکثر در زمان مشخص شده در فاکتور طرح را برای شما ارسال می‌کند.
  • لازم به ذکر است که لیست تعرفه گفته شده متشکل از قیمت‌های پایه‌ای است. اگر قصد طرح منحصر به فرد خود را دارید با ما در تماس باشید.

فروشگاه طراحی گرافیک

اگر می‌خواهید با هزینه کمتر طرح‌های مناسب خود را انتخاب و استفاده کنید به فروشگاه رادین گرافیک مراجعه کنید. فروشگاه رادین گرافیک دارای طرح‌های متنوعی از ست اداری شامل کارت ویزیت و سربرگ گرفته تا فایل‌های ارائه است که می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید.