رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های رادین گرافیک در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب زومیت معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۱۰ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ ۰۹۰۳۴۲۲۴۳۰۹  یا ایمیل ads@radingraphic.com تماس بگیرید.

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی رادین گرافیک در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در زومیت از طریق تلفن‌ ۰۹۰۳۴۲۲۴۳۰۹  یا آدرس  ایمیل ads@radingraphic.com با ما در ارتباط باشید.

مکان تبلیغمحل نمایش بنرابعاد بنرحداکثر سایزنوع بنررزروتوضیحات
B1وسط  صفحه اصلی۱۳۰۰X180۱۰۰KHTML5, Gif, Jpgایمیلدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
B5
سایدبار  – صفحات داخلی
۲۰۰×۸۰۰۶۰KHTML5, Gif, Jpgدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
B2سمت چپ ویترین – صفحه اصلی۳۰۰×۳۰۰۵۰KHTML5, Gif, Jpgایمیلدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
B3سمت چپ ستون جدیدترین مقالات – صفحه اصلی۱۰۰×۳۰۰۵۰KHTML5, Gif, Jpgایمیلدر انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد

شرایط رپورتاژ آگهی

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و رادین گرافیک تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کند. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم زومیت نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳  لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.